Yavuz Can Yazıcı


İş ve Pazar Geliştirme Stratejileri Danışmanlığı

Hikâyemiz, 2000 yılında ağırlıklı olarak B2B işletmelerine Bütünleşik Pazarlama İletişimi Hizmetleri sunan PR Aktif Ltd. Şti.'ye dayanıyor.  

PR Aktif'in kuruluşundan bugüne geçen 23 yılda yenilikçi teknolojilerle dönüşümün hızlandığı, dijitalleşmenin yaygınlaştığı, rekabetçi ürün ve hizmetlerin arttığı, pazardaki beklentiler ve tüketici eğilimlerinin değiştiği, rekabetin keskinleştiği bir dönem yaşamaya başladık. 

İş'te bu böylesine hızlanmış bir dönemde, sınırlarını aşıp yeni pazarlara ulaşmak, potansiyel müşteriler yaratmak, rekabet gücünü artırmak isteyen çok sayıda şirketten gelen talep ve ihtiyaçlara daha fazla seyirci kalamayarak, “Yarının Büyük İşletmeleri (YABİ) olacağına inandığımız daha çok şirkete yol göstermek, ışık tutmak, know-how aktarmak, fayda sağlamak amacıyla organize olduk. 

Her biri kendi alanında uzun yıllara dayanan bilgi, birikim ve deneyim sahibi çözüm ortaklarımız ile yeni nesil, akıllı çözümler içeren İş ve Pazar Geliştirme Stratejileri modelleri oluşturduk.


Dinamik Snippet'iniz burada görüntülenir... Bu ileti, kullanılacak bir filtre ve şablon sağlamadığınız için görüntülenir.