Hakkımızda

Bu platform, her biri kendi alanlarında onlarca yıllık deneyimi biriktiren ama artık bu deneyimlerini  freelance olarak sunan ve sunmak isteyen kıdemli şirket danışmanları, bir ekosistem oluşturmak amacıyla bir araya getiren ve danışmanlığı bulut tabanlı iş modelinde şirketler için ölçeklenebilir ve ulaşılabilir kılan yenilikçi bir yapıdır.

Şirketler için aşağıdaki sorunlara çözüm olmak amacımız:

Pahalı Danışmanlık:
Danışmanlık Türkiye’de, özellikle KOBİ’ler için çıktısı – faydası hemen görülmeyen ve aynı zamanda ölçeklenemeyen ve ölçümlenemeyen bir süreç olarak görüldüğünden pahalı olarak algılanmakta ve korkulmaktadır. Bu platform üzerinde firma ihtiyacı olan uzmanlığı, ihtiyacı olan kadar alacaktır. Bu platform ile danışmanlık dünyasına ilk defa “Kontörlü Danışmanlık” ve “Online İşletme Laboratuvarı” kavramlarını kazandırıyoruz.

Uzmanlık eksikliği:
KOBİ'ler genellikle sınırlı kaynaklara sahiptir ve karmaşık iş konularını ele almak için gereken uzmanlığa erişimleri olmayabilir. Çevrimiçi iş danışmanlığı, KOBİ'lerin karşılaştıkları zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için çeşitli alanlardaki uzmanlara erişim sağlar.

Sınırlı bütçe: 
KOBİ'lerin tam zamanlı danışmanlar tutacak veya pahalı danışmanlık hizmetleri için ödeme yapacak bütçeleri olmayabilir. Çevrimiçi iş danışmanlığı, esnek fiyatlandırma seçenekleri sunar ve işletmelerin ihtiyaç duydukları belirli hizmetler için ödeme yapmasına olanak tanır. 

Zaman kısıtlamaları: 
KOBİ'ler, günlük operasyonlarını yürütürken aynı zamanda tüm iş ihtiyaçlarını karşılamak için zaman bulmakta zorlanabilirler. Çevrimiçi iş danışmanlığı, normal iş akışını bozmadan danışmanlık hizmetlerine erişmenin kolay ve verimli bir yolunu sunar.

Küresel erişim: 
KOBİ'ler küresel olarak genişleme kaynaklarına sahip olmayabilir veya bunu yaparken kültürel ve dilsel engellerle karşılaşabilir. Çevrim içi iş danışmanlığı, dünyanın dört bir yanından danışmanlara ve uzmanlara erişim sağlayarak KOBİ'lerin uluslararası alanda erişimlerini genişletmelerine ve iş yapmalarına olanak tanır.

Dijital dönüşüm
KOBİ'ler, hızla değişen dijital manzaraya ve en son teknolojilere ayak uydurmak için mücadele edebilir. Çevrimiçi iş danışmanlığı, dijital dönüşüm için rehberlik ve destek sağlayarak KOBİ'lerin dijital çağda rekabetçi kalmalarına ve büyümelerine yardımcı olur.