Odoo ERP Danışmanlığı

ERP'nin açılımı Enterprise Resource Planning olup Türkçe'ye Kurumsal Kaynak Planlama olarak çevrilmiştir. Açık Kaynak Kodlu ERP sistemi ise kaynak kodlarının herkesle paylaşıldığı, üzerinde geliştirme yapmanın mümkün olduğu bir sistemdir. ERP genellikle iş yönetim yazılımı olarak adlandırılmaktadır ve kurumun kullanabileceği, saklayabileceği, yönetebileceği ve analiz edebileceği veriler oluşturan uygulamalardan oluşmaktadır. ERP bir işletmenin kaynaklarını, nakit akışını, hammaddelerini, üretim kapasitesini takip etmektedir. Aynı zamanda iş emirleri, satın alma emirleri ve maaş bordroları gibi iş durumlarını takip edebilmektedir. ERP sektörü çeşitli iş fonksiyonlarına destek veren milyar dolarlık bir sektördür. Son 10 yılda ABD menşeili şirketlerin en büyük sermaye harcamaları IT sektörüne olmuştur. ERP sistemleri genel olarak büyük kuruluşlara odaklansa da, küçük işletmelerin ERP kullanma sayısı günden güne artış göstermektedir.

ODOO NEDİR?

Odoo, şirketinize ait tüm kaynakları (finans, muhasebe, satış, stok, ik, crm vb.) tek bir platformdan kolayca yönetebileceğiniz hızlı ve dinamik Açık kaynak kodlu bir ERP programıdır. 2002 yılında bilgisayar bilimci Fabien Pinckaers tarafından Belçika'da kurulmuş olup günümüzde Odoo'nun 100'ü aşkın ülkede 7 milyon kullanıcısı vardır.


Odoo'da sunucu masrafı olmaksızın tüm verilerinizi Cloud üzerinden kolayca yönetebilirsiniz. Odoo CRM, Satış, İK, Üretim, Pazarlama, Stok, Muhasebe, Finans vb. gibi bir sürü uygulamalardan oluşmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda dilediğiniz uygulamayı kullanabilir, üzerinde geliştirmeler ve özelleştirmeler yapabilirsiniz. 

Uygun fiyatlı, kolay kullanımlı, açık kaynaklı bir bütünleşik sistem ile işletmelenizin operasyonel alanlarda harcadığı zamanı azaltıp işlerinizi büyütmeye odaklanabilirsiniz.

 

Teklif Al