E-Danışmanlık Hizmetleri

  4 Adımda Online Şirket Mentörlüğü

Dinamik Snippet'iniz burada görüntülenir... Bu ileti, kullanılacak bir filtre ve şablon sağlamadığınız için görüntülenir.

Online Şirket Mentörlüğü 

Dinamik Snippet'iniz burada görüntülenir... Bu ileti, kullanılacak bir filtre ve şablon sağlamadığınız için görüntülenir.

Danışman Ekibimiz

Gülay Savaş

Dijital Dönüşüm Uzmanı


Yavuz Can 
Yazıcı

İş ve Pazar Geliştirme Stratejileri Danışmanlığı

Ali Üstündağ

Kurumsal İletişim Uzmanı

Ahmet Balkaya

INOVAKÖK Koçluk Merkezi Kurucusu.

Nevra Duru

Mentor & Advisor

Şükrü Tarık Kapucu

Security & Compliance Professional

    Projen İçin Teklif Al

TEKLIF AL

E-ihracat danışmanlığı, ürün veya hizmetlerini dijital kanallar aracılığıyla ihraç etmek isteyen işletmelere rehberlik sürecidir. Şirketlerin e-ticaret stratejisini geliştirmelerine, hedef pazarları belirlemelerine, ilgili düzenlemelere uymaya, lojistik ve ödemeleri yönetmede kullanılan dijital araçlara ilişkin tavsiyeleri içerir.

Amaç dijital kanalları kullanarak işletmelerin dünya çapındaki potansiyel müşterilerilerine ulaşmalarına, erişimlerini genişletmelerine ve satışlarını artırmalarına yardımcı olmaktır.

E-ihracat danışmanlığında izlenen genel adımlar şunlardır:

İhtiyaçları, hedefleri ve ayrıca mevcut dijital yetenekleri anlamak için müşteriyle yapılan değerlendirme
Müşterinin hedef ülkeleri için ilgili pazar ve düzenleyici koşulların araştırılması, potansiyel fırsatların ve zorlukların belirlenmesi
Müşteri için, web sitesi tasarımı ve geliştirmesi, çevrimiçi pazarlama, sosyal medya ve arama motoru optimizasyonu ile ilgili önerileri içerebilen özelleştirilmiş bir e-ticaret stratejisinin geliştirilmesi
Hedef pazarda popüler olan nakliye ve teslimat seçenekleri ve ödeme yöntemleri gibi lojistik konusunda rehberlik sağlanması

TEKLIF AL

Küçük ve Orta ölçekli bir şirketseniz ve kurumsallaşmak istiyorsanız, teklif alabilirsiniz.

Kurumsallaşma, süreç, insan kaynağı ve teknolojinin entegrasyonu ile sağlanır. İşletmeler bu şekilde söylediklerini yapar ve yaptıklarını söylerler. Kurumsal şirket, güven veren, gerçek zamanlı veriye dayalı karar mekanizması olan bir yönetim modeline sahip olur.

TEKLİF AL

Marka Algısı, Marka İtibarı, Rakip Analizi, Hedef Kitle, Müşteri İletişimi, Paydaşlarla İletişim vb bileşenlerin tümü dikkate alınarak oluşturulan strateji çalışmasını kapsamaktadır.

  Hazır Hizmet Satın Al

Türkiyenin İlk eDanışmanlık Platformu sayesinde 
hemen online danışmanlık hizmetlerinden faydalanmaya başla!

Her zaman ilk.

En son haberleri, ürünleri ve trendleri ilk öğrenen siz olun.